Pokalbiai prie arbatos: Nepalas / Conversations with a Cup of Tea: Nepal, 28th of November, 18.00

Pokalbiai prie arbatos: Nepalas

Žiemą pasitinkame su jaukiais pokalbiais prie arbatos. Šį kartą kartu su Ugne Grigaite kalbėsime apie Nepalą. 

Ugnė Grigaitė – Vystomojo bendradarbiavimo platformos savanorių-ekspertų programos dalyvė, dalyvavusi vieno mėnesio programoje Nepale, kurios metu atliko tyrimą apie moteris apkaltintas raganavimu Nepale ir jų išgyvenamus kankinimus, stigmą, socialinę atskirtį, įvairių formų smurtą bei kitus susijusius žmogaus teisių pažeidimus.

Pokalbio metu Ugnė papasakos, kodėl Nepalas, nepaisant tyrimo metu atskleistos problematikos, – viena iš jos mylimiausių šalių pasaulyje, koks jai pasirodė gyvenimas Himalajuose ir vietiniai žmonės, koks yra vietinių šamanų-tradicinių gydytojų vaidmuo, ką ten visgi tenka išgyventi moterims, apkaltintoms raganavimu ir dėl to kankinamoms, bei kaip su šia problema kovoja ir prie žmogaus teisių apsaugos, o taip pat prie visuomenės švietimo, prisideda valdžia, vietinės nevyriausybinės organizacijos ir aktyvistai. 

Jūsų laukia įdomios istorijos, atviras pasakojimas, fotografiniai vaizdiniai, jauki ir atvira erdvė. Vaišinsimės arbata ir sausainiais.

Kviečiame!

Daugiau informacijos apie Ugnės veiklas Nepale: #SavanorystėsdienoraščiaiNepalas

————————–
Šis renginys yra projekto „Europe in the World – Engaging in the 2030 Sustainable Development Agenda“, kurį dalinai finansuoja Europos Komisija dalis. 

Ekspertų – savanorių programa yra projekto “Darnaus vystymosi tikslai 2030” dalis, kurį finansuoja Užsienio reikalų ministerija iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos skiriamų lėšų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *