FOTO Atostogos Pamaryje

fotografijos stovykla pleneras

Vasaros plenerai – tai ypatingos įkvepiančios atostogos kuriantiems.
Ši stovykla – pleneras pamaryje skirta visiems FOTOGRAFUOJANTIEMS !

Pritaikyta tiek pradedantiems ir galbūt dar tik ieškantiems unikalaus savo braižo, norintiems jį natūraliai atskleisti, įgyti daugiau patirties. Tiek jau turintiems patirties, tačiau ieškantiems daugiau įkvėpimo ir mėgavimosi procesu.

Stovyklos metu turėsite galimybę išmėginti sąmonės būseną keičiančius giluminio atsipalaidavimo ir energijos susigrąžinimo metodus (per garsą – meditacija skambant gongams, kvėpavimą – kundalini joga, judesį, klajones gamtoje ir shinrin-yoku / miško maudynes) padedančius žaismingiau ir iš naujo pažvelgti į tai, kas atrodo taip įprasta.

Gilinsime ryšį su aplinka (tyrinėsime pievas, miškus, gyvenvietes, vandenį, patirsime stichijas), stebėsime besikeičiančią šviesą (fotografuosime tekant bei leidžiantis saulei, prietemoje, laužo šviesoje), bendrausime, eksperimentuosime, žaisime, keisimės rolėmis (dalyviai turės galimybę pabūti fotografais bei modeliais vieni kitiems), mėginsime atrasti savo komforto zoną ir drauge iš jos išeisime tam, kad sukurtume kažką naujo ir patirtume daugiau džiaugsmo.Tikimės, jog valgantiems duoną iš fotografijos tai bus proga išeiti iš rutinos, įgyvendinti giliausius savo kūrybinius sumanymus, kuriems paprastai stinga laiko ir energijos.Kol kas saugoma paslaptyje, stovyklos metu dalyviams bus atskleista detali programa ir kūrybinės užduoties tema. Kiekvienas dalyvis įgyvendins savo sumanymą bei taps kito fotografo kūrybinio sumanymo dalimi – modeliu.


Dalyviai apsistos jaukiuose mediniuose nameliuose autentiškos šimtametės sodybos pašonėje Kintuose – Kintų kaitų centre. Visas vėjuotasis pamarys pirmiausia garsus tarp paukščių mylėtojų bei vandens sporto entuziastų, čia gausu kaitavimo, buriavimo centrų. Tačiau būtent Kintai pamažu tampa savotišku vaizdingo Šilutės krašto kultūros bei meno centru. Kasmet melomanus sukviečia Kintų muzikos festivalis, aktyviai veiklas puoselėja Kintų meno rezidencija, sanatorija sielai – Mandala, Kintų Vydūno kultūros centras. Miestelio pašonėje – Kintų botaninis draustinis, kurį artimiau pažinsime shinrin – yoku, kitaip miško maudynių metu.

Visais penkiais pojūčiais miške maudysimės su Mila Monk – pirmąja Lietuvoje miško maudynių gide-terapeute.

Kūrybinėje-techninėje fotografijos kelionės dalyje jus lydės fotomenininkė Dovilė Tykuma.


Trukmė: 3,5 paros
Vieta: Kintų kaitų klubo sodyba, Kintai., Klaipėdos raj.
Data: Rugpjūčio 16-19 d. Pirmadienis-ketvirtadienis.
Dalyvių skaičius: iki 10 žmonių. Tad būtina išankstinė registracija!
Kaina: 260 eur./asm. (viskas įskaičiuota)
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė (jeigu turėtume žinoti kažką specifinio apie jūsų mitybą – prašome organizatorius informuoti iš anksto, vykdant registraciją, kad galėtume paderinti jums atskirą meniu).
Kambariuose yra dušas bei šaldytuvas, paruošta švari patalynė.
Programoje: Miško maudynių sesija, Gongų meditacijos sesija, trumpa kundalini jogos sesija, dviračių žygis, fotosesija gamtoje, saulėtekio ir saulėlydžio fotomedžioklė.Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA el.paštu ruta@ideas-block.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *