Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dokumentinis Filmas ”Dažnių žvejyba” | Documentary Film “Fishing Frequencies”

February 19, 2023 @ 6:00 pm - 10:00 pm

Immersive audiovisual experience: documentary film “Fishing Frequencies”.
We are going to screen the documentary film “Fishing Frequencies” in an immersive audio environment – the sound will be played from 24 independent audio channels. Also, you’ll be served with complimentary drink – whether it’s a dark beer like Lithuanian forests in November or light cider like the Curonian Spit in the spring… or ginger beer – you can choose whatever you prefer.
Film Synopsis: A modern fairytale about sound hunting. “Fishing frequencies” tells the story of Audrius Simkunas, a field recording artist and a musician, who lives in a small town of Lithuania, Utena, where he extensively records his surroundings for over 20 years. Dressed as a modern wizard, he goes with his devices into the wild and dives into pagan mythology – looking for those primal sounds there. He collects all kinds of sounds – from bats, swamp noises, underwater creatures to industrial sounds – empty abandoned buildings, city noises, electric circuit sounds, etc.
Language: Lithuanian, with English subtitles.
There will be two screenings: February 15th (8pm) and 19th (6pm).
Price: 9 euros.
We’ll have limited amount of seats, therefore it is recommended to get your tickets in advance!
Address: A. Goštauto st. 11, entrance from the backyard.

 

[LT]

 

Immersive 3D garso patirtis: dokumentinis filmas ”Dažnių žvejyba” + svaiginantis gėrimas
Turite unikalią galimybę dar porą kartų pamatyt ir išgirsti daugiakanalę dok. filmo “Dažnių žvejyba” versiją. Prieš filmą jūsų lauks 1 jūsų pasirinktas gėrimas – ar tai būtų tamsus, kaip mūsų miškas lapkritį, alus ar šviesus, kaip Kuršių Nerija, sidras ar imbierinis alus.
Ar nori išgirsti tai, kas plika ausimi negirdima? Ar nori atsidurti viduryje garsinės sferos ir būti apsuptas 24 kolonėlių, kvėpuojančių, atrodo, tau į nugarą?
„Dažnių žvejyba“ – tai neįprastas dokumentinis filmas. Tai garsinis eksperimentas, kuriame galėsite išgirsti Lietuvos gamtos garsus per 24 nepriklausomus garso kanalus.
Tai moderni pasaka apie archajiškas garsų paieškas. Istorija apie Audrių Šimkūną, jau daugiau nei 20 metų užsiimantį aplinkos garsų įrašymu (field recording) ir kuriantį iš tų garsų muziką. Kaip koks pagonių žynys Audrius veda mus gilyn į laukinę gamtą ir grąžina žiūrovą į pirmapradę mūsų kalbą – kai mes tik girdėjome garsus, bet dar nemokėjome kalbėti. Virš jūsų praskris sielų aidai, iš šonų apsups siautulingas vėjas, o iš apačios bus girdėti smėlio pustoma žemė. Paslaptingas mus supantis garsų pasaulis išplauks į žmogaus girdimo diapazono ribas ir žiūrovai galės bent trumpam pasijusti dievais šitoje planetoje.
Filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais.
Vyks du filmo seansai: vasario 15 d. (20val.) ir 19 d. (18val.).
Renginio kaina 9 eurai.
Vietų kiekis ribotas, tad kviečiame bilietus įsigyti iš anksto.
Vieta: A. Goštauto 11, įėjimas iš vidinio kiemo.
dazniu zvejyba documentary

Venue

Ideas Block – Kompresorinė
A. Goštauto 11
Vilnius, Lithuania
+ Google Map
Phone
+37062335781