Obsesijos – Dovilės Kuzminskaitės Knygos Pristatymas, Spalio 25 d., 18.00

Obsesijos knygos pristatymas

Presentation of poetry book Obsessions written by Dovile Kuzminskaite. This is the second poetry book of the author, where experimental forms flow into more conventional ones. The poet plays with form and text, exploring the text and trying to search between the lines. 

Dovile Kuzminskaite is poet, translator, literary critic. Obsessions is her second poetry book, the first one, titled “Namas su paukscio zenklu” was published in 2013 by Rasytoju sajungos publishing house. Her poetry was translated into English, Spanish, Greek and Turkish. 

This talk will be held in Lithuanian. 

Free entrance. Donations welcome.


[LT] 

Antrosios Dovilės Kuzminskaitės poezijos knygos „Obsesijos“ pristatymas. Šis eilėraščių rinkinys – eksperimentinių ir tradicinių formų samplaika, žaidimas forma ir tekstu, bandymas ieškoti eilutėse ir tarp eilučių. Renginyje dalyvaus literatūrologas Regimantas Tamošaitis ir knygos leidėjas Andrius Konickis. Kalbėsimės apie tai, kas yra obsesijos ir kaip jas rašyti, apie tai, kam (ne)reikalinga poezija, apie vertimą ir kitus su raidėmis susijusius dalykus. 

Dovilė Kuzminskaitė – poetė, vertėja, literatūros kritikė. „Obsesijos“ – antrasis jos eilėraščių rinkinys, jį išleido Naujosios Romuvos leidykla. Pirmoji knyga „Namas su paukščio ženklu” 2013 m. publikuota Rašytojų sąjungos leidyklos. Jos poezija versta į anglų, ispanų, graikų ir turkų kalbas.

Renginys vyks lietuvių kalba.

Įėjimas nemokamas, tačiau kviečiame susirinkusiuosius paaukoti. Jūsų auka – tai daugiau įdomų renginių ateityje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *