Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Atkuriamoji oro joga + Gongų ir skambančių dubenų muzika

May 20 @ 11:00 am - 1:00 pm

40€
Atkuriamoji oro joga + Gongų ir skambančių dubenų muzika tai sesija skirta patirti gilų kūno atsipalaidavimą juostose lydint garsui.
Renginys perkeliamas į gegužės 20d.
Atkuriamoji oro joga – tai jogos praktikos tipas, kuriame oro šilko hamakų naudojimas derinamas su tradicinėmis atkuriamosios jogos pozomis. Hamakai pakabinami ant lubų ir suteikia atramą kūnui įvairiose pozose, leidžiant giliau išsitiesti ir atsipalaiduoti.
Atkuriamosios oro jogos sesija pradedama švelniais judesiais, siekiant sušildyti kūną, prieš pereinant į palaikomų pozų seriją, padedančią išlaisvinti stuburą. Hamakas yra naudojamas kūno palaikymui šiose pozose, leidžiantis giliau ir labiau atsipalaiduoti.
Praktika gali būti ypač naudinga tiems, kurie patiria nugaros skausmus. Be to, inversinės pozos gali padėti pagerinti kraujotaką ir paskatinti atsipalaiduoti. Apskritai atkuriamoji oro joga yra raminanti ir atjauninanti praktika tiek kūnui, tiek protui.
Kompozitorius A.Sapiego užsiėmimų metu gyvai kurs garso foną ir lydės atkuriamosios oro jogos kelionėje hamakuose akomponuodamas gongais ir skambančiais dubenim, finale dalyviai bus panardinti į gilią nidrą klausytis mistiniais balsais dainuojančių instrumentų ir patirti jų kosminio vėjo garsą.
Gongų ir skambančių dubenų muzika garsėja savo ypatingai skaidriu ir plačiu dažnių spektru, kurie tarsi rezonuoja su visatos ir kosmoso harmonijos grožiu. Kompozitoriaus A. Sapiego kūrybos ir domėjimosi laukas siejasi su muzikos komponavimu panaudojant terapinį garso poveikį, jogą, šamanizmą, klasikinės ir elektroninės muzikos kūrybos principus ir priemones. Procese aktualios kūno ir proto darnos, vidinės galios potencialo bei širdies balso girdėjimo paieškos, savojo rezonanso sustygavimas su mus supančiu pasauliu.
Šiuose užsiėmime gali dalyvauti ir visi pradedantys, patirtis nebūtina. Vienu metu dalyvauti gali 7 dalyviai.
Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/f57Lq1AtFSMurZFm9
✨Su savim turėti: nevaržančią judesių aprangą. Vandens.
✨ Kaina 25€ registruojantiems iki gegužės 18d.
✨ Studentams arba registruojantis daugiau nei vienam žmogui kartu 20€
✨ Vėliau 30 €
✨ Daugiau informacijos: +37065346847, info.uziateka@gmail.com
Sesijos vedantieji:
A. Sapiego kuria filosofiniais, estetiniais ieškojimais bei išgyvenimais paremtą muziką, veda paskaitas ir seminarus, kuria garso takelius kinui ir teatrui, akomponuoja terapinio garso, jogos užsiėmimuose.
Kotryna Žilinskaitė – veda terapinio judeio ore (oro jogos) užsiėmimus, bei kitas kūrybines dirbtuves, bei šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja muzikos terapiją. Kotryna taip pat naudoja šilko juostas, butoh ir šiuolaikinio šokio praktikas bei garso meną kurdama tarpdisciplinius performansus.
oro joga ir gongu muzika

Details

Date:
May 20
Time:
11:00 am - 1:00 pm
Cost:
40€
Event Category:
Event Tags:
, , , , , , , , , , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/954631952229744

Organiser

Užiateka
Phone
+37065346847
Email
info.uziateka@gmail.com
View Organiser Website

Venue

Ideas Block – Kompresorinė
A. Goštauto 11
Vilnius, Lithuania
+ Google Map
Phone
+37062335781